نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مدیرکل آموزش و پرورش یزد از مجموعه سازمان دانش آموزی تقدیر کرد

مدیرکل آموزش و پرورش یزد از مجموعه سازمان دانش آموزی تقدیر کرد


به مناسبت سالروز تأسیس سازمان دانش آموزی:

مدیر کل و معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد  روز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه  با حضور در سازمان دانش آموزی یزد ضمن تبریک سالروز تاسیس این سازمان ، از تلاش ها و فعالیت های این مجموعه تقدیر نمودند.

آقای شیرزاد در این دیدار بیان کرد: پیشبرد اهداف سازمان دانش آموزی باید با همراهی مسئولین سازمان و در سایه تعامل با آن ها باشد و بررسی نیازها و مطالبات دانش آموزان از طریق مجلس دانش آموزی، شورای دانش آموزی، پیشاهنگان و... در اختیار سازمان دانش آموزی قرار خواهد گرفت و این نهادها فرصتی برای بازتاب مسائل مربوط به دانش آموزان به سازمان است.

ی سرداری اردکانی، معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش نیز با تبریک سالروز تأسیس سازمان و میلاد حضرت امام حسین (ع)، از کادر سازمان که با علاقه به فعالیت های سازمان، در جهت تحقق بخشیدن به نیازهای تشکیلات دانش آموزی و امور مربوط به آن ها تلاش می نمایند، تقدیر و تشکر نمود.

حسینعلی ملانوری همچنین از حمایت های مدیریت آموزش و پرورش از فعالیت های مرکز دانش آموزی خانه مشق امین، تقدیر وتشکر کرد وافزود: ساختمان جدید سازمان دانش آموزی، با حمایت های مدیریت آموزش وپرورش و همکاران سازمانف راه اندازی شده که شامل بخش های مختلف اداری است و مرکز نیکوکاری دانش آموزی نیز به تازگی به مجموعه سازمان افزوده شده است و امیدواریم همچون گذشته، همچنان از توجه آموزش و پرورش به سازمان دانش آموزی برخوردار باشیم.