نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تداوم طرح محاد اینبار با همکاری بانک مسکن استان یزد

تداوم طرح محاد اینبار با همکاری بانک مسکن استان یزد


یزد(پانا) _ نشست مدیران مدارس استان، رئیس سازمان دانش آموزی و بانک مسکن و دیگر مسولان امروز صبح در سالن اجتماعات سازمان دانش آموزی استان برگزار شد.

در این نشست که در راستای طرح محاد با همکاری مشترک بانک مسکن و سازمان دانش آموزی برگزار گردیده مدیران تعدادی از مدارس ناحیه یک و دو در هر سه پایه ی تحصیلی حضور یافتند و کارت های اهدا شده از طرف بانک مسکن که در راستای حمایت دانش آموزان آماده گردیده را تحویل گرفتند.

این همکاری مشترک که با پیگیری های سازمان دانش آموزی و همکاری و مساعدت خیرخواهانه ی بانک مسکن انجام شده است 36مدرسه و100 دانش آموز را جهت حمایت پوشش داده است.

در حاشیه ی این نشست حسینعلی ملانوری رئیس سازمان دانش آموزی در زمینه ی فعالیت های فرهنگی سازمان دانش اموزی توضیحاتی ارائه داد و از مدیران محترم خواست تا فرزندان و دانش آموزان مدارس را درجهت شکوفایی استعدادهایشان تشویق نمایند.

وی به طرح ها و برنامه های آتی سازمان دانش آموزی نظیر فعالیت معلمان جوان برای کلاس های تقویتی، مشاوره و سایر فعالیت های خیرخواهانه اشاره کرد.

ریاست بانک مسکن درمورد کمک های بانک مسکن ضمن تاکید به این نکته که دانش آموزان آینده سازان کشور هستند بیان داشت: کمک به دانش آموزان درواقع کمک به آینده کشور است.

بزرگی بیان داشت: امیدواریم در مراحل بعدی دانش آموزان بیشتری را تحت پوشش و حمایت مالی قرار دهیم.

در پایان برای نوسازی مدارس پیشنهاد ها و تبادل نظرهایی ارائه گردید.