نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

گرد همايي مربيان پيشتاز - فرزانه شهرستان اشكذر

گرد همايي مربيان پيشتاز - فرزانه شهرستان اشكذر


به گزارش روابط عمومي سازمان دانش آموزي استان يزد ،   حسینعلی ملا نوری درگردهمایی مربیان پیشتاز - فرزانه شهرستان اشكذر گفت : هدف سازمان دانش آموزی نیاز سنجی است . سازمان باید آنچه را كه  دانش آموزان در زندگی اجتماعی خود به آن نیاز دارند ، به آنان عطا نماید . 
وی افزود : خروجی سازمان باید به گونه ای باشد كه دانش آموز علاوه بر زندگی مطلوب در اجتماع ، این مهارت را به دیگران نیز بیاموزد وآنها را به زندگی امید وار كند .
مدیر سازمان دانش آموزی استان افزود : ما باید زندگی در اجتماع را  در مدرسه و  در قالب «یاران مدرسه» به او بیاموزیم تا به نحو شایسته به اجرا در آورد. 
وی خاطر نشان كرد : دانش آموز باید از قالب كلاسیك و سنتی بیرون آید و بتواند بر مشكلات احتمالی غلبه كند .
ملانوری گفت : شناساندن فعالیت های سازمان از طریق نمایش از توانمندی های سازمان است و اعتماد به دانش آموز و نیز  دخالت او در انجام فعالیتها از نقاط قوت سازمان دانش آموزی می باشد  .
وی یكی از بسترهای مناسب دخالت دانش آموزان را خبر گزاری پانا دانست و تاكید كرد : این خبر گزاری باید در تمام مدارس استان تقویت شود.
 در ادامه حضار به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند كه آموزش  دروسی مانند  فیزیك و شیمی  در قالب فعالیتهای سازمان ، بازنگری و باز سازی اردوهای دانش آموزی شهرستانی – استانی و كشوری و تقویت آنها ، رفع محدودیت های عضو گیری و رفع محدودیت زمان آن ، تبیین هرچه بهتر نقش و كرامت مربی پیشتاز - فرزانه ، طراحی لباس فرم جدید ، شاد و متنوع برای اعضای تشكیلات از جمله این پیشنهادات بود .
 در پایان با اهداء لوح تقدیر معاون وزیر ،  از مربیان برتر شهرستان اشكذر تجلیل به عمل آمد