نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کارشناس پیشتازان و فرزانگان استان یزدخبرداد

کارشناس پیشتازان و فرزانگان استان یزدخبردادكارشناس پیشتازان و فرزانگان استان یزد از جذب 7هزار و 188 دانش آموز یزدی در تشکل پیشتاز و فرزانه خبر داد .

به گزارش روابط عمومي سازمان دانش آموزي استان يزد ، سید حمید فلاح زاده  اظهار داشت: تعداد 315 گروه پیشتاز و فرزانه درسال تحصیلی جاری فعالیت دارند که شامل 7 هزار و 188 دانش آموز می باشد .

وی افزود: این 315 گروه شامل 135 گروه ابتدایی و 87 گروه متوسطه دوره ی اول و 93 گروه متوسطه  دوره ی دوم  را تشکیل می دهند.

فلاح زاده از جذب صد درصدی سهمیه اختصاصی خبرداد و افزود : از این تعداد عضو تشكلات پیشتاز و فززانه استان تعداد2 هزار و 748 نفرپیشتاز و 4 هزار و 440 نفر فرزانه هستند.

کارشناس پیشتاز و فرزانه استان یزد ازجذب صددرصدی دانش آموزان دبیرستان حضرت زینب ابرکوه در تشکیلات فرزانگان خبرداد و گفت :این آموزشگاه با تشکیل دو گروه 36 نفره فرزانه همه دانش آموزان به غیر از پایه دوازدهم عضو تشکل فرزانه هستند.

وی همچنین بیان کردهمه اعضای یک خانواده 4 نفره در ابرکوه در سال تحصیلی 92-93به عضویت در تشکیلات بزرگ پیشتاز و فرزانه  سازمان دانش آموزی درآمدند.

فلاح زاده گفت : پدر این خانواده مربی پیشتاز و مادر نیز از مربیان راهنما می باشد و فرزند پسر و دختر این خانواده نیز عضو تشکل پیشتاز و فرزانه اموزشگاه خود هستند.