نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مسابقه دانش‌آموزی «همکلاسیِ ما» توسط جامدادی.آی‌آر برگزار شد

مسابقه دانش‌آموزی «همکلاسیِ ما» توسط جامدادی.آی‌آر برگزار شد

 

« همکلاسیِ ما » روایت یک شخصیت دانش‌آموز است که وقایع زندگی وی در قالب خاطرات ایام «قبل از انقلاب» و «دفاع مقدس» می‌باشد. در ادامۀ این روایت، شخصیت شهید احمدی‌روشن به عنوان یک استاد ـ که خود روزی دانش‌آموز بوده ـ در قالب چند خاطره آمده است و پس از آن با احادیثی از حضرت علی علیه‌السلام و امام صادق علیه‌السلام، به جوان بودن اغلب یاران امام زمان عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف اشاره شده است.

محتوای مذکور در قالب بروشور، پوستر، نشریه و بنر (با ادبیات و طراحی ویژه دانش‌آموز) در مدارس استان یزد، مجموعه‌های فرهنگی ـ تربیتی ـ آموزشی دانش‌آموزی یزد (از جمله : فرهنگسرای مهدویت، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، مدرسه عشق، کانون فرهنگی پایگاه شهید جلیل ساداتی، مجموعه فرهنگی کربلا و مؤسسه قرآنی ثقلین)، در فضای مجازی و همچنین در غرفه دانش‌آموزی این وب‌سایت(jamedadi.ir) در مسیر راهپیمایی روز 22 بهمن، به صورت گسترده توزیع گردید.

 

مجموعۀ چاپی مسابقه دانش‌آموزی پیامکی «همکلاسیِ ما» به تعداد بیش از 15000 عدد، با حمایت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد و امامزاده سید نصرالدین بوده و نشریه قبیله هابیل نیز همچون مسابقات قبلی جامدادی، پوستر محتوایی این مسابقه را در صفحه میانی شماره نوزدهم این نشریه به چاپ رسانده است.

55 هدیه، نیز به قید قرعه به 55 نفر از مجموع شرکت کنندگان مسابقه ـ که بیش از 2000 نفر بوده اند ـ اعطا خواهد شد.

 

وب‌سایت دانش‌آموزی جامدادی به آدرس اینترنتی www.jamedadi.ir، اسفندماه سال گذشته (همزمان با میلاد پدر امام زمان عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف) رونمایی و تابحال برگزاری کلاس‌های آموزشی تخصصی رایانه، مسابقات دانش‌آموزی «آخرین خورشید پیدا»، «غدیر خم» و «همکلاسیِ ما» و فراخوان‌های مختلف دانش‌آموزی در سطح مدارس را در پروندۀ فعالیت‌های خود به ثبت رسانده است.