نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مدیر دانش آموزی استان یزد از آغاز ثبت نام عمره دانش آموزی در مدارس استان خبر داد.

مدیر دانش آموزی استان یزد از آغاز ثبت نام عمره دانش آموزی در مدارس استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان دانش آموزي استان يزد ، سیدکاظم دشتی  اظهار داشت : دانش آموزان مقطع متوسطه که متولدین سال های 76 و 77 هستند می توانند در صورت داشتن شرایط لازم به منظور ثبت نام به دفاتر آموزشگاه های مربوطه مراجعه کنند .

وی داشتن حداقل معدل کل 15 در سال تحصیلی 91-92 ، عدم تشرف به عمره دانش آموزی در سنوات قبل و برخورداری از سلامت کامل جسمی و روحی دانش آموزان را از شرایط عمومی ثبت نام دانش آموزان دانست و گفت : هزینه اعزام برای دانش آموزان در سال جاری حدود 22 میلیون ریال خواهد بود .

مدیر دانش آموزی استان یزد همچنین از شرایط اختصاصی برای اعزام دانش آموزان نخبه به عمره دانش آموزی خبر داد و گفت : نخبگان قرآنی و نخبگان تشکل های دانش آموزی دارای اولویت اعزام به عمره می باشند .

دشتی هدف ازبرگزاری عمره دانش آموزی را ایجاد تحول معنوی و پایدار در بین نوجوانان به منظور  تربیت و آماده سازی انسان های مخلص و بالنده و در طراز جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد.

وی در پایان به دانش آموزان تاکید کرد :حضور دانش آموزان  در سرزمین وحی نعمتی بزرگ از طرف خداوند متعال و فرصتی دست نیافتنی است .  پس بايد  قدر این انتخاب را بدانند و به خود ببالندکه شایسته این انتخاب شده اند.