نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

زنگ مهر و مقاومت در دبيرستان فرزانگان حكيم‌زاده نواخته شد.

زنگ مهر و مقاومت در دبيرستان فرزانگان حكيم‌زاده نواخته شد.

در اين برنامه كه با حضور آيت‌الله ناصري نماينده ولي‌فقيه در استان، استاندار يزد، دكتر احمدي مشاور عالي وزير آموزش و پرروش، آقاي جبرئيلي نماينده وزارت آموزش و پرورش در پروژه مهر، فرماندار شهر يزد، اعضاي شوراي اسلامي شهر يزد و ساير مسئولين استاني همراه بود، زنگ مهر و مقاومت توسط استاندار يزد به صدا درآمد.

در اين آيين ياد و خاطره 124 معلم شهيد و 1000 دانش‌آموز شهيد استان گرامي‌ داشته شد. در ادامه، پيام رئيس جمهور جمهوري اسلامي ايران دكتر حسن روحاني به مناسبت بازگشايي مدارس قرائت شد.

احمد شيرزاد مديركل آموزش و پرورش استان در اين برنامه، ضمن تبريك آغاز ماه مهر، اظهار اطمينان نمودند كه دانش‌آموزان دارالعباده در راه كسب علم و معرفت نهايت تلاش خود را به كار خواهند گرفت.

مهندس ميرمحمدي استاندار يزد نيز حضور بانشاط و باصفاي تمامي دانش‌آموزان در مدارس را تبريك گفتند و يادآور شدند آنچه بايستي در وهله نخست در گلستان علم و ادب مورد توجه قرار گيرد دانش‌آموزاني هستند كه بايد رشد و تعالي يابند و سپس معلماني كه وظيفه خطير تعليم و تربيت را بر عهده دارند.

آيت‌الله ناصري هم در بيانات خود، آغاز سال تحصيلي جديد را تبريك گفتند و به دانش‌آموزان متذكر شدند هدف از خلقت انسان رسيدن او به سوي كمال است و آنان بايد در راه شناخت اين هدف والا از تجربيات و علم‌آموزي معلمان خود نهايت استفاده را ببرند.

لازم به ذكر است در آيين آغازين اين مراسم دانش‌آموزان فرزانه دبيرستان حكيم‌زاده به اجراي برنامه حاملان قرآن و گارد پرچم پرداختند.