نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

در ادامه بازديد مسئولين استان از اردوي ياوران ولايت :

در ادامه بازديد مسئولين استان از اردوي ياوران ولايت :

شاكري شمسي : فصول نوجواني و جواني  مانند ابر بهار است كه  پر ثمر و با ارزش اما  بسيار زود گذر است  و بايد قدر آن را دانست .

 به گزارش روابط عمومي سازمان دانش آموزي استان يزد ،  فرماندار يزد با حضور در اردوگاه شهيد صدوقي  از اردوي ياور مربيان پيشتاز جوينده سراسر استان  بازديد كرد

 وي در جمع شركت كنندگان در اين اردو ، گفت : شما دانش آموزان بايد قدر اين دوران طلايي را بدانيد  و ارتباط خود را با مربيان و دو ستانتان حفظ كنيد .  

 شاكري شمسي افزود : بهترين كار در اين دوران ، در س خواندن است . در هيچ آييني مانند دين مبين اسلام حركت به سمت آموختن و علم و دانش تاكيد نشده است

فرماندار يزد با اشاره به اينكه  پيامبر اعظم در يكي از روزها  هنگام ورود به مسجد  از بين دو گروه حاضر ، در جمع كسانيكه مباحثه آنان در مورد علم  بود ، نشستند گفت :   اين عمل ايشان اهميت علم را نشان مي دهد .

وي خاطر نشان ساخت : در شب قدر نيز در روايات ما نسبت به اهميت و پرداختن به دانش سفارش اكيد شده .

شاكري شمسي فرصت نوجواني را در راه آموختن دانش فرصتي استثنايي دانست و تاكيد كرد : شما جوانان مي توانيد  فرماندار را در اداره شهرستان كمك كنيد . مسائل و مشكلات شهر را شناسايي و راه حل مناسب ارائه دهيد . در صورت ارسال پيشنهادات ،  به تعداد 10 نفر از برترينها جايزه تعلق مي گيرد  .

فرماندار يزد همچنين  در جلسه مدير و كارشناسان سازمان دانش آموزي استان در محل اردوگاه شهيد صدوقي گفت  : اگر بخواهيم به شعار اصلي و محوري خود يعني استقلال آزادي برسيم ، بايد به خود كفايي برسيم . بايد به توسعه پايدار برسيم . در اين مسير نياز به نيروي انساني داريم .  اگر بخواهيم نيروي انساني قوي و حاذق داشته باشيم . بايد آ موزش و پرورش  قوي داشته باشيم .

شاكري شمسي تاكيد كرد :   بايد آموزش و  پرورش  توليد علم كند . كه در اين مسير به ابزار نياز دارد . 

وي از اختصاص مبلغي از اعتبارات فرمانداري  به آموزش و پرورش و سازمان دانش آموزي  خبر داد و  افزود   در سال آينده نيز مبلغي  را به اين سازمان اختصاص   خواهيم داد .

شاكري شمسي گفت : باب مشاركت بايد باز شود . بسياري از كارهاي بزرگ با بخش غير دولتي و خصوصي انجام مي شود .

فرماندار يزد  قسمت عمده آموزشرا  در پرورش دانست و گفت : آموزش در يزد با همكاري خانواده ها  بخوبي انجام گرفته و بيستمين افتخار را جشن گرفته ايم .  سازمان دانش آموزي مي تواند در قسمت پرورشي بسيار اثر گذار باشد . 

وي افزود : توانمند سازي دانش آموز كه بتواند در جامعه مسائل خود را حل كند  ، هنر سازمان است . 

شاكري شمسي اعلام كرد : مجموعه فرمانداري آماده هرگونه همكاري است . ما وامدار آ پ هستيم و اميد واريم بتوانيم از عهده اداي آن برآييم .

لازم به ياد آوري است در اين بازديد ، سالاري معاون سياسي اجتماعي ،  مير عبد الهي مشاور و  ياسايي رئيس دفتر فرماندار ، ايشان را همراهي كردند .