نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جمعی از ایثارگران فرهنگی استان یزد با نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد دیدا

جمعی از ایثارگران فرهنگی استان یزد با نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد دیدا

جمعی از ایثارگران فرهنگی استان یزد با نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد دیدار کردند .


به گزارش روابط عمومی سازمان دانش آموزي  استان یزد ، در این دیدار که به همّت مجمع فرهنگیان ایثارگر و با حضور مدیر کل آموزش و پرورش و جمعی از فرهنگیان ایثارگر برگزارشد ، نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد ،حضور گسترده مردم در راهپیمائی 22 بهمن را ستود و افزود : مردم عزیز ما تمام سختی ها را به خاطر اسلام و اعتقادشان تحمل می کنند و حاضر نیستند از راه و رسم خدایی امام و رهبر معظم انقلاب دست بردارند .

آیت الله " محمد رضا ناصری " مبنای انقلاب را تقوی دانست و اظهار داشت : بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ، انسان وارسته ، عارف و خدايی بود که برای رضای خدا و دین خدا این قیام و انقلاب را آغاز کرد .

وی افزود : هر چه امام انجام داد برای خدا و رضای الهی بود و مردم هم که می دیدند رهبرشان اینگونه برای خدا تلاش می کند به میدان آمدند و خدا هم عنایت کرد و این انقلاب به پیروزی رسید .

امام جمعه یزد افزود : مردم ایران برای حفظ کیان ، عزت ، افتخار و اعتقاد این کشور و دین خدا فداکاری کردند که عرصه دفاع مقدس از مهم ترین صحنه های این حضور بود .

آیت الله ناصری به شرح خاطراتی از نحوه حضور و مشارکت آموزش و پرورش و فرهنگیان استان در عرصه دفاع مقدس پرداخت و با تجلیل از این همراهی و حضور گفت : استان یزد با یک طرح ابتکاری ، زمینه ادامه تحصیل دانش آموزان را در جبهه های نبرد فراهم کرد .

نماینده ولی فقیه ، ایجاد مجتمع آموزشی رزمندگان در تیپ الغدیر و در مرکز استان را سند افتخاری برای فرهنگیان استان دانست و افزود : این اقدام ارزشمند الگويی برای سایر استان ها شد و به دنبال آن ، مجتمع رزمندگان در سراسر کشور شکل گرفت  .

در ادامه این دیدار با اهدای هدایايی از جانبازان بالای 50 درصد فرهنگی تجلیل شد

 

.