نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

با حضور معاون پرورشي و فرهنگي اداره كل آموزش و پرورش استان :

با حضور معاون پرورشي و فرهنگي اداره كل آموزش و پرورش استان :

به گزارش روابط عمومي سازمان دانش آموزي استان يزد ،

  علی سرداری در این مراسم تشویق دانش آموزان به ویژه در امر برپایی نماز را خواستار شد و تاكید كرد  : برگزاری اردوهای ویژه دانش آموزان فعال در امر نماز اثرات بسیار مثبتی را درپی دارد .

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان افزود : در حال رایزنی با معاون پرورشی وزارت هستیم كه در صورت تامین اعتبار ، نمازخانه های مدارس استان را تجهیز كنیم .

وی دغدغه مدیران حوزه های مختلف آموزش و پرورش را مسائل فرهنگی عنوان كرد و افزود : مجموعه فرهنگی و اعتقادی دانش آموزان در اولویت برنامه هاست و ما باید در مسیر منویات رهبر معظم انقلاب حركت كنیم .

سرداری تلاش دشمنان نظام را ضربه زدن به فرهنگ نسل نوجوان و جوان  كشور دانست و خواستار ترویج فضائل فرهنگی در سطح جامعه به ویژه در مدارس شد .

درادامه مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزدافزود:نماز خواندن در واقع شكر گزاری از نعمتهای الهی است وی فریضه امر به معروف و نهی از منكر را در جامعه اسلامی بسیار مهم و وظیفه همگانی و جزئي از فرهنگ انتظار  دانست  .

صابری  با تبریك میلاد حضرت زهرا(س)  روز مادر  و هفته زن  قدردانی از زحمات مادران را یاد آور شد و خاطر نشان كرد : رضایت والدین رضایت پروردگار را به دنبال دارد.

گفتنی است در پایان این مراسم كه تعدادی از كاركنان حوزه ی معاونت پرورشی اداره كل آموزش و پرورش نیز حضور داشتند ،  اسدی مدیر آموزشگاه گزارشی از روند برنامه های مختلف آموزشی و پرورشی حوزه كاری خود ارائه نمود و سپس  از تعدادی از دانش آموزان برتر مسابقات مختلف تجلیل به عمل آمد . 

  لازم به یاد آوری است، حضار این مراسم از نمایشگاه انتظارکه در مدرسه برپا شده بود نیز بازدید به عمل آوردند  .